Ovládacie jednotky pre závlahu HUNTER

Ovládacie jednotky ovládajú spúšťanie a vypínanie závlahy. Jednotka je naprogramovaná a prepojená s elektromagnetickými ventilmi a s dažďovými senzormi. Tvoria tak plne automatický celok spúšťania závlahy. Jednotky sú jednoducho nastaviteľné. Majú prevedenie ako pre vonkajšiu i vnútornú inštaláciu.

 

ovlad

 

Elektromagnetické ventily

Sú nepostrádatelnou súčasťou automatických závlah. Spúšťajú a vypínajú zavlažovací cyklus tak, jak je naprogramovaná ovládacia jednotka. Ventili sú pri montáži vkladané do ventilových šachiet rôznych veľkostí. Zobrazené sú dve najpoužívanejšie druhy šachiet.

 

1a 1b
Ventilová šachta standart
26x38cm
Ventilová šachta large
priemer 24cm, výška 25cm
 

Elektromagnetické ventily Hunter

1el

 

Rotačné postrekovače

Týmito postrekovačmi zavlažujeme stredne veľké trávnaté plochy. Základom je samotné telo postrekovača, do ktorého sa vkladajú rôzne druhy trysiek, ktoré určujú na akú vzdialenosť dostriekajú, tak aj prietok vody. Po naprojektovaní postrekovačov s určitým druhom trysky, možno dostreky ďalej upravovať až o 25 %.

1pos

 

 

Rozprašovacie postrekovače

Týmito postrekovačmi zavlažujeme menšie, členitejšie trávnaté plochy pri rodinných domoch. Základné postrekovače dodávame s tryskami rôznych prietokov a dostrekov. V žiadnom prípade sa nemôžu kombinovať s rotačnými postrekovačmi na jednej sekcii.

 

1roz

 

Obhliadka miesta inštalácie