Automatické zavlažovacie systémy

123Marlus Group s.r.o. je inštalačno-obchodnou firmou, automatických závlah Hunter určených na zavlažovanie záhrad, parkov, športových areálov. Zároveň sa zaoberáme úpravou a filtráciou vody ako aj zmäkčovačmi na odstránenie vodného kameňa.

Zmäkčovanie vody je najmodernejší spôsob úpravy vody za účelom skvalitnenia života a zníženia vysokých prevádzkových nákladov spôsobených tvrdou vodou. Preto za účelom najvhodnejšieho výberu zmäkčovača a dostupných informácií o vašej vode vám pomôžeme vybrať zmäkčovač vody, pre váš domov ako aj najvhodnejšie miesto pre jeho inštaláciu.

Úprava a filtrácia vody sa stáva v nevyhnutnosťou v našom modernom životnom štýle. Je na každom z nás ako si skvalitníme vodu vo svojom obydlí.

 

Navrhneme Vám najvhodnejší spôsob filtrácie a úpravy vody , ako aj automatickú závlahu ,za účelom skvalitnenia života a zníženia vysokých prevádzkových nákladov. Našim cieľom je poskytnúť vám všetko čo potrebujete vedieť o závlahách, filtrácii a úpravách vody a nájsť pre vás najvýhodnejšie riešenie.

 

i-20 nerezAutomatické závlahové systémy HUNTER sú cenovo dostupné, preto neváhajte a zavolajte a pripravíme vám ponuku na zavlažovanie vášho trávnika či záhrady.

Máme team skúsených a profesionálny montérov s 15 ročnými skúsenosťami, ktorí sú schopný ponúknuť odborné znalosti pri návrhu a realizácii automatickej závlahy. Sme pripravený riešiť nové projekty závlah, ako aj rekonštrukciu už existujúcich.

Závlahy sú individuálne navrhované, tak aby vyhovovali rôznym typom záhrad a finančnej náročnosti . Ponúkame tiež údržbu a pravidelnú starostlivosť o už nainštalované automatické závlahy.